Ana Sayfa AVM Primemall Gaziantep, Özge Ulusoy ve Seçkin Süngüç’ü ağırladı

Primemall Gaziantep, Özge Ulusoy ve Seçkin Süngüç’ü ağırladı

PAYLAŞ

Özge Ulusoy ve Seçkin Süngüç Kadınlar Günü’nde sevenleriyle Primemall Gaziantep’te buluştu.

Primemall Gaziantep, yenilikleri, sürprizleri ve ağırladığı ünlü isimlerle misafirlerini mutlu etmeye devam ediyor. Dünya Kadınlar Gününe özel 9 Mart’ta gerçekleştirilen etkinlikte Primemall Gaziantep, moda dünyasının ünlü ismi Özge Ulusoy ve makyaj artisti Seçkin Süngüç’ü ağırladı.

Ünlü ikili trend parçaları kombinleyerek bu kombinler için nasıl makyaj yapılacağının püf noktalarını Primemall ziyaretçileriyle paylaştılar.Organizasyon ve sezon modaları hakkında da konuşan Ulusoy, önümüzdeki ilkbahar-yaz sezonunun renkli geçeceğini, uçuş uçuş elbiselerin ve hayvan baskılı desenlerin ön planda olacağını belirtti. Seçkin Süngüç ise doğru aydınlatıcı seçimi ve bu sezonun makyaj püf noktalarını Özge Ulusoy’a uygulama yaparak Primemall ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Türkiye’nin en beğenilen ünlüleriyle çalışan Seçgin Süngüç ve güzel manken Özge Ulusoy gerçekleşen söyleşide, moda ve makyajın püf noktalarının yanı sıra ikili, Primemall Gaziantep ziyaretçilerinin merak ettiği tüm soruları da yanıtlayıp,etkinlik sonunda ziyaretçiler ünlü ikiliyi yakından tanıyarak bol bol fotoğraf çektirme imkanı buldu.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikler için takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here