Ana Sayfa AVM Primemall Gaziantep’ten 30 kişiye 1000TL yüklü ParamKart

Primemall Gaziantep’ten 30 kişiye 1000TL yüklü ParamKart

Hizmete açıldığı günden itibaren, Gaziantep ve çevresinden gelen ziyaretçilerine dünyanın modasını, tatlarını ve eğlencesini sunan Primemall Gaziantep, düzenlediği birbirinden avantajlı kampanyalarla alışveriş için öncelikli tercih olmayı sürdürüyor.

Param Kart ile ziyaretçiler, zengin ve dünyaca ünlü marka karması ile bol alternatifli alışveriş imkanı bulmanın yanı sıra, harcamalarını TL ödülüne dönüştürebiliyor.

Primemall Gaziantep AVM, 5 Ağustos-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya sonunda şanslı 30 kişiye 1.000 TL yüklü Param Kart hediye edecek. Ziyaretçilerimiz kampanya süresince aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri tutarında alışveriş yapıp danışma bankosuna kaydını yaptırarak çekilişe katılma hakkı kazanacak. 27 Eylül’de Milli Piyango ve noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek 30 şanslı ziyaretçi 1.000 TL yüklü Param Kart’ın sahibi olacak.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği kampanya ve etkinlikler için takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here