Ana Sayfa Gündem Puma, pandemi dönemindeki ilk mağazasını açtı

Puma, pandemi dönemindeki ilk mağazasını açtı

Look At This Global spor markası Puma, pandemi dönemindeki ilk mağazasını İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde açtı. Açık ve geniş caddeleriyle bilinen, alışveriş kültürünü yeniden tanımlayan İsfanbul’da açılan mağaza, aynı zamanda 2020’deki ilk Pop-Up Puma mağazası olma özelliği de taşıyor.

you could try these out Spor giyimde dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yer alan global spor markası Puma, pandemi dönemindeki ilk mağazasını İsfanbul Alışveriş Caddeleri’nde açtı. 600.000 m2 bir alana yayılmış olan açık ve kapalı geniş caddeleriyle alışveriş kültürüne yepyeni bir boyut kazandıran İsfanbul’da açılan mağaza, aynı zamanda 2020’deki ilk pop-up Puma mağazası olma özelliği taşıyor.

İsfanbul AVM Cadde katında açılan pop-up Puma mağazasında yeni sezon ürünlerinin yanı sıra markanın outlet ürünleri de satışa sunuluyor. Kadın, erkek, çocuk ana kategorilerinde ayakkabı, giyim, aksesuar ve spor ürünlerinin tüketicilerle buluştuğu Puma’da 31 Temmuz’a kadar tüm ürünlerde yüzde 70 indirim ve 3 al 2 öde kampanyası uygulanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here