Ana Sayfa Dünyadan Richard Mille, Moskova’daki ilk butiğini açtı

Richard Mille, Moskova’daki ilk butiğini açtı

http://chadpbown.com/?p=585 Richard Mille, sadece kendi saatlerini satacak olan ilk özel butiğini Moskova’da açtı. Butik, en prestijli lüks markalara ev sahipliği yapan Stoleshnikov Caddesi’nde yer alıyor.

https://zaruri.co.ke/260-dte19463-free-online-dating-sites-wichita-kansas.html Geçtiğimiz günlerde Avrupa ve Orta Doğu’da birçok yeni butiğini başarıyla açan markanın en yeni butiğini Rusya’nın başkentinde açması, heyecan verici bir gelişme oldu.

Richard Mille Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge CEO’su Peter Harrison, Rusya’daki ilk butiklerinin açılışıyla ilgili görüşlerini belirterek, “Rusya, lüks objeler ve eşsiz ürünler geliştirme konusunda zengin bir tarihe sahip. Moskova sadece Rusya için değil, Rusya’nın etrafındaki Doğu ülkeleri için de bir lüks başkenti konumunda. Bu nedenle, bu tarihi ve hareketli şehirde Richard Mille’in kendine ait butiğinin olması çok doğaldı” dedi.

İki kata yayılan butik, Macassar abanoz ağacından yer döşemesi, Sopfie Mallebranche tasarımı krem ve gümüş renkli duvar kağıdı ve siyah deri duvar kaplamaları gibi, Richard Mille’e ait seçkin simgeleri barındırıyor. Açık avlu mimari tasarımıyla giriş katından butiğe giren ziyaretçiler, üst katta çalışan saat ustalarını izleyerek inceleyebiliyorlar. Richard Mille dünyasındaki yolculuklarına, modern parça cam ve ayna görünümlü merdivenlerden üst kata çıkarak devam eden ziyaretçiler, cam bir atölyeye ve VIP salonu ve bara ulaşıyorlar.

Richard Mille’in diğer klasik simgelerinden biri olan cam katmanların içine gömülü büyük Richard Mille saat ve parça cam duvarlar, girişte ziyaretçileri karşılıyor. İçeri girildiğinde ise avludan geçerek ulaşılan kütüphanede, Richard Mille grubuna bağlı Paris merkezli bir yayınevi olan Éditions Cercle d’Art tarafından yayımlanmış Richard Mille kitapları koleksiyonu sergileniyor.

Tutkulu Richard Mille alıcıları ve koleksiyonerleri, yeni butikte kadın ve erkek için tasarlanmış otomatik ve tourbillon saatlerden, marka dostlarıyla ortak geliştirilen spor modellere kadar en seçkin Richard Mille saatlerini keşfedebilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here