Ana Sayfa Gündem Rings AVM’de önlemler üst seviyede

Rings AVM’de önlemler üst seviyede

Bölgenin ilk karma projeli alışveriş merkezi Rings AVM, ziyaretçilerinin sağlığı için tüm önlemlerini üst seviyede tutuyor. Rings AVM Müdürü Selçuk Şanlı, ziyaretçileri için pek çok fırsatlar hazırladıklarını anlatarak yeni markalarla AVM’nin de büyümesini sürdürdüğüne işaret etti.

Rings Alışveriş Merkezi’nde Aydos Ormanı’nın temiz havası eşliğinde açık hava alışveriş keyfi sizleri bekliyor. Yeni normal hayata geçişle birlikte AVM ziyaretçilerine tekrar kapılarını açan Rings AVM hijyen konusunda gerekli tüm tedbirlerini aldı.
Rings Alışveriş Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişimi ve kentsel dönüşümü en hızlı bölgesi Sancaktepe’de bulunuyor.

Konut, AVM ve rezidans’ı bünyesinde barındıran bölgenin ilk karma projeli alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. Yaşam sahası niteliği taşıyan ve Sancaktepe’nin buluşma noktası olan Rings AVM; ziyaretçilerinin sosyal hayatlarına farklı bir renk katıyor.
Rings AVM Müdürü Selçuk Şanlı, şunları belirtti:

“Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınını en kısa zaman birlikte atlatacağımıza inancımız tam. Bu salgın döneminde kiracılarımızın ekonomik durumlarını da göz önünde bulundurarak 20.03.2020 – 31.05.2020 tarihleri arasında kira almadık. Yeni normal dönem ile birlikte hedef kitlemize uygun dünyaca ünlü markaları bünyemize dahil ederek büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca alışveriş merkezimizi bu dönemde tercih eden ziyaretçilerimiz için indirimler, hediye çekleri, marka iş birlikleri gibi çeşitli kampanyalar organize ederek müşteri memnuniyetini ve aidiyetini daha da arttırmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte çeşitli outdoor reklam çalışmaları planlayarak Rings Alışveriş Merkezi’nin bilinirliğini daha da arttıracağız. Covid-19 salgını sonrası yeni normal dönemde ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılamaları ve değişen bu yeni düzene rağmen bünyemize yeni katılacak markalar için de sabırsızlanıyoruz.

Yarı açık konsepti ve zengin kafe markaları ile yılın her mevsimini ziyaretçileri için farklılaştırıyor. Özellikle ailelerin ve çocukların kendilerini rahat hissedecekleri, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlarda güzel vakit geçirecekleri bir ortam sunuyor.
Rings Alışveriş Merkezi olarak ziyaretçilerimizin sağlığı ve konforu açısından hiçbir önlemden kaçınmıyor, dezenfekte işlemlerine de düzenli olarak devam etmekteyiz. Çünkü Rings Alışveriş Merkezi’nde sağlığınız bizim için çok önemli.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here