Ana Sayfa AVM Robotlar Anatolium Marmara’da

Robotlar Anatolium Marmara’da

17 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek “İnsansı Robotlar” etkinliği Anatolium Marmara’da sizlerle buluşacak.

Gündelik yaşamda da yavaş yavaş yerini almaya başlayan robotlar, havaalanlarında, restoranlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, fuarlarda, konserlerde, açılışlarda ve kutlama organizasyonları gibi birçok alanda görevlendirilebilecekler.

Anatolium Marmara’da gerçekleşecek olan etkinlikte, birçoğu insan boyutunda olan yüzde yüz yerli üretim yaklaşık 100 adet robot sergilenecek.

Ziyaretçiler robotların dünden, bugüne ve geleceğe uzanan hikayelerini dinleyecekler ve robotları kişiselleştirerek tanıma fırsatı bulacaklar. Etkinlik kapsamında robotları hostes robotlar tanıtıyor olacak. Ayrıca AVM’ye gelen ziyaretçileri güvenlik görevlisi, danışma görevlisi ve temizlik görevlisi olarak çalışan robotlar karşılıyor olacak.

Sömestir boyunca tüm miniklerin katılabileceği ücretsiz robotik atölyeler de gerçekleşecek.

Özellikle çocukların ilgisini çekecek bu etkinlikte, her biri robotları tek tek tanıyacak, özelliklerini ve yeteneklerini keşfedecek ve birlikte çeşitli aktiviteler yapabilecekler. Yapılacak atölyelerde robot eğitmenler görev alacak.

Etkinlik Kartal’da bulunan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı alışveriş merkezi Anatolium Marmara’da gerçekleşecek.

Bölgenin tek Ikea’sı, Migros, Cinemaximum, Media Markt, LC Waikiki, Agora Çocuk Eğlence Merkezi, Ocean Club Spa&Fitness, English Home, Mavi, E-Bebek gibi markaların yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restorant, cafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 100 markasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanı olan Anatolium Marmara, rahat dolaşımı, açık ve kapalı alanlarıyla, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir Alışveriş ve Yaşam Stil Merkezi.

17 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinliğin biletlerini etkinlik gişelerinden satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here