Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez School of Akmerkez by Wise Akademi’de ara tatil dopdolu

School of Akmerkez by Wise Akademi’de ara tatil dopdolu

Akmerkez, Wise Akademi iş ortaklığıyla çocukların ve yakın çevresinin eğitimine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen School of Akmerkez by Wise Akademi ara tatilde birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 14-20 Kasım tarihlerini kapsayan ara tatil boyunca hem School of Akmerkez by Wise Akademi’de hem de Akmerkez etkinlik alanında her yaş grubundan çocuğa ve ebeveynlere hitap eden birçok aktivite gerçekleşiyor.

School of Akmerkez by Wise Akademi’nin renkli ara tatil programında Eğlenceli Adımlar Dans-Hareket Atölyesi, Sanat Terapisi ile Kendimi Keşfediyorum, Hamile Yogası, Doğa-Sanat-İnsan Atölyesi, Kitap Temelli Ebeveyn-Çocuk Atölyesi, Çocuklar için Mindfulness, Çocuklar için Felsefe, Dilsel Gelişim Oyunları, İngilizce Oyun Grubu, Drama Atölyesi, Çinyo ile Markonyo Ebeveyn-Çocuk Tiyatrosu başta olmak üzere 50’ye yakın keyifli atölye ve etkinlik yer alıyor.

Oyun, sanat ve eğitimi eğlence ile buluşturan School of Akmerkez by Wise Akademi renkli programıyla ara tatilde tüm aileleri eğlenmeye ve öğrenmeye bekliyor.

School of Akmerkez by Wise Akademi Ara Tatil Programı***

16 Kasım Çarşamba
12.00-12.44 Huhu ile Bilim Şov (+3 yaş) – Etkinlik Alanı
15.00-15.45 Çanta Boyama Etkinliği – Etkinlik Alanı

17 Kasım Perşembe
12:00-12.45 Arçelik ile İçeceğimi Hazırlıyorum – Etkinlik Alanı
15:00-15.45 Doğa-Sanat-İnsan Atölyesi – Etkinlik Alanı

18 Kasım Cuma
12:00-12.45 Zihnimi Şaşırtan Oyunlar – Etkinlik Alanı
15:00-15.45 Şönillerle Oyuncak Tasarımı Atölyesi – Etkinlik Alanı

19 Kasım Cumartesi
12:00-12.45 Hayal Haritası Etkinliği ve Çocuk Kitabı Yazarı Vildan Güleç İmza Günü – Etkinlik Alanı

***Etkinlik alanındaki etkinlikler katılıma açık ve ücretsizdir, diğer tüm etkinlikler School of Akmerkez by Wise Akademi içerisinde gerçekleştirilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here