Ana Sayfa İNDEKS Burger King Sebze proteini kullanılarak hazırlanan efsane lezzet: Plant-Based Whopper®

Sebze proteini kullanılarak hazırlanan efsane lezzet: Plant-Based Whopper®

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King® lezzet severlere sebze proteini kullanılarak hazırladığı Plant-Based Whopper®’ı sunuyor.

Her dönem sunduğu farklı yenilik ve sürprizlerle fark yaratan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® ailesinin en yeni üyesi Plant-Based Whopper® ı lezzet severlerle buluşturuyor. Alevde ızgara ateşi konseptinin en popüler burgeri olan Whopper®’ın sebze proteinli eşsiz ürünü Plant-Based Whopper® değişmeyen lezzetiyle tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor.

Burger King® Efsanesi %0 Et, %100 Whopper® lezzetinde

Lezzetini %100 alevde ızgara ateşinden alan, sebze proteininden üretilen Plant-Based Whopper®, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşuyor. Yepyeni lezzete sahip Plant-Based Whopper® tüm Burger King® restoranlarında misafirlerini bekliyor.

Whopper®’ın Tıpkısının Aynısının Etsizi

VMLY&R tarafından geliştirilip, hazırlanan Plant-Based Whopper® reklam filmi yayına girdi. Filmde, Plant-Based Whopper®’ın, “Whopper®’ın Tıpkısının Aynısının Etsizi” oluşuna vurgu yapılıyor. Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hijyenik koşullarda en sevilen lezzetleri ve kampanyaları ile yanınızda olmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here