Ana Sayfa Dünyadan Shake Shack’ten Asya’ya yatırım hamlesi

Shake Shack’ten Asya’ya yatırım hamlesi

ABD’li burger zinciri Shake Shack, Asya’ya yatırım yapmaya hazırlanıyor. Shake Shack’in CEO’su Randy Garutti, “Asya için büyük planları” olduğunu söyledi. Türkiye’de de 4 şubesiyle hizmet veren Shake Shack, bu yıl sonuna dek 35-40, 2022’de ise 40-50 yeni şube açmayı planladıklarını söyledi.

New Yorklu ünlü burger zinciri Shake Shack, Asya’ya yatırım yapma atağına geçiyor. Shake Shack’in CEO’su Randy Garutti, şirketin bölgesel bir genişleme yolculuğuna çıkarken “Asya için büyük planları” olduğunu söyledi. Öncelikle, Shenzhen, Makao, Guangzhou, Singapur ve Pekin’deki yeni lokasyonları içerecek bir bölgesel genişleme girişimine başlayacaklarını söyleyen Garutti, 2021 mali yılında küresel olarak 35-40 ve 2022′de 40-50 yeni şube açmayı planladıklarını anlattı.

Shake Shack CEO’su Randy Garutti CNBC’ye verdiği demeçte, Güney Çin ve Makao’nun Shenzhen, Guangzhou ve Macao’nın yeni satış noktaları için ilk sırada yer alacağını söyledi.

Shake Shack, Türkiye’de İstinyePark, Metropol İstanbul, Vadi İstanbul AVM ve Akasya AVM’deki şubeleriyle hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here