Ana Sayfa İNDEKS Apleona Şimal AVM açılışa hazırlanıyor

Şimal AVM açılışa hazırlanıyor

Şimal AVM

visit the website Rize’nin ilk alışveriş merkezi Şimal AVM açılışa hazırlanıyor. Kiralama ve yönetim çalışmaları Apleona tarafından üstlenen Şimal AVM’nin Nisan ayında kapılarını açması planlanıyor.

https://softindoware.tk/113-dte74759-search-email-for-dating-sites.html Rize İnşaat Yatırım AŞ tarafından yatırımı yapılan Şimal AVM ile kent, ilk alışveriş merkezine kavuşacak. Şimal AVM, nisan ayında Rizelilere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Rize Atatürk Stadyumu’nun bulunduğu 30 dönümlük arazi üzerine kurulan Şimal AVM yatırımını, Şadan Kalkavan başkanlığında 22 Rizeli iş adamından oluşan Rize Yatırım AŞ üstleniyor. Kiralama ve yönetimi Apleona tarafından yürütülen Şimal AVM projesiyle birlikte kentin ilk rezidans projesi de hayata geçiriliyor. 33 katlı yapılacak çay sembollü proje, European Property Awards’de “En İyi AVM Tasarım” ödülünün sahibi. Şimal AVM Müdürlüğünü ise sektörün deneyimli ismi Nergiz Sarıyal tarafından yürütülüyor.

Yaklaşık 30 bin metrekare kiralanabilir alanda 542 konut, 138 mağazanın yer alacağı projede 65 bin metrekare, üç katlı, bin 512 araç kapasiteli otopark yer alacak. Rize’nin sosyo ekonomik gelişimine katkıda bulunması amaçlanan proje, yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayacak. Kadın-erkek hazır giyimden ev tekstiline, elektronikten çocuk giyimine dek bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Şimal AVM, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi olacak.

Modern ve çevreye uyumlu mimarisiyle dikkat çeken Şimal AVM, geniş bir food court alanıyla hizmet verecek. Modern yaşama uygun olarak tasarlanan Şimal AVM, geniş eğlence alanıyla birbirinden renkli aktivitelerin de adresi olacak. Rize’de sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM’nin, rahat ve keyifli bir alışverişin adresi olması hedefleniyor. AVM, pek çok global markayı da kente getirecek. Rize’nin ilk alışveriş merkezi olacak olan Şimal AVM, nisan ayında kapılarını ziyaretçilerine açacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here