Ana Sayfa Tasarım Singapur Havaalanı’nda fütüristik spor mağazası

Singapur Havaalanı’nda fütüristik spor mağazası

Ultra performanslı spor perakendecisi Durasport, Singapur Havaalanı’nda bir laboratuvarı andıran fütüristik bir mağaza açtı.

Sporculara ultra performanslı ürünler sunan Durasport, Singapur Havaalanı’nda yeni bir mağaza açtı. Ministry of Design tarafından kurgulanan mağaza, fütüristik bir araştırma – geliştirme laboratuvarı ortamını andırıyor. Sporda devrimci ürünleriyle tanınan Durasport’un yeni mağazasında satın almadan önce simüle edilmiş ortamda spor giyim ve ekipmanlarını deneme imkanı veriliyor.

Tasarımcılar mağazada vitrin, duvar panelleri, tabelalar ve teşhir ekipmanlarını oluşturmak için yüksek kalite paslanmaz çelik kullandılar. Mağaza içi deneyim, “benimsemek, heyecanlandırmak, sürüklemek, ikna etmek” üzere dört uygulama üzerinden oluşturuldu. Durasport’un yeni mağazasında bisikletçilere, kayakçılara, dağcılara, triatlonculara yüksek performanslı spor kıyafetlerini ve ekipmanlarını satın almadan önce test etme olanağı sağlanıyor.

Fütüristik mağazada kayak simülatörü, dönen bir yüzeye sahip kapalı bir tırmanma duvarı, kayak giysilerinin hemen denemelerine olanak sağlayan “Magic Miror” ve bisiklet eğitmeni silindirleri de bulunuyor.

Çentikli ekran duvarlarına entegre bir LED aydınlatma sistemi içeren raflardan, raflardan veya tutuculardan oluşan özelleştirilmiş bir esnek ekran sistemi, markanın çeşitli ürünlerini sergilemesine olanak sağlıyor. Cephe ise merkezi X girişine işaret edecek şekilde tasarlanarak hareket duygusunu çağrıştıran markanın logosuna atıfta bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here