Ana Sayfa Gündem So Chic… yeni mağazalarla büyüyor

So Chic… yeni mağazalarla büyüyor

where can you buy clomid pills Türkiye’nin önde gelen takı markalarından So Chic…, 2019 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Toplamda 60’ıncı mağazasını Armada AVM’de açan So Chic…’in Türkiye’deki mağaza sayısı 57’ye ulaştı.

Türkiye’de 15 ayrı ilde ve yurt dışında yer alan mağazalarıyla takı alışverişini keyifli bir deneyime dönüştüren So Chic…, yeni mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. “Gümüşün en şık hali” mottosuyla tasarladığı birbirinden özel koleksiyonlarıyla, takı sektörünün gelişmesinde önemli rol oynayan So Chic…, İstanbul Havalimanı ve Mersin Sayapark AVM’lerdeki mağazalarının ardından, Ankara Armada AVM, Metropol AVM ve Akasya AVM’de de birer mağaza açtı.

image source So Chic…, 8 ayda 8 mağaza açtı
2019’da mağaza yatırımlarına devam ettiklerini ifade eden Sezgin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; “So Chic…’in inovatif, modern ve trendleri belirleyen ürün gamını farklı çizgilerdeki koleksiyonlarla genişleterek müşterilerimize her sezon yepyeni ürünler sunmayı hedefliyoruz. Tasarım odaklı ve zengin ürün çeşitliliğiyle takıda tüm ihtiyaçları karşılayan bir marka olarak yatırımlarımıza devam ediyoruz. Son olarak Armada AVM’de hizmete başlayan mağazamızla birlikte toplam mağaza sayımız 60’a ulaştı. 2019’u 10 yeni mağaza ile kapatmayı planlıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here