Ana Sayfa Marka-Mağaza SPX, Gürcistan’ın kayak merkezine mağaza açtı

SPX, Gürcistan’ın kayak merkezine mağaza açtı

these details Olgar Şirketler Grubu, Gürcistan’ın ünlü kayak merkezi Gudauri’de yeni SPX mağazasını açtı. Jack Wolfskin, Salomon, Billabong, Quiksilver gibi çok sayıdaki global marka ürününü bünyesinde bulunduran SPX böylece, toplamdaki mağaza sayısını 44’e yükseltti.

Doğa ve macera spor tutkunlarının vazgeçilmezi SPX markası, Gürcistan’ın gözde kayak merkezi Gudauri’de yeni mağazasını hizmete soktu. Başkent Tiflis’deki mağazasından sonra Gürcistan’da ikinci mağazısını açan SPX, Gudauri mağazasıyla, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere toplamdaki mağaza sayısını 44’e yükseltti. Gudauri mağazası, SPX’in yurtıdışında bir kayak merkezinde açılan, ilk dağ mağazası olma özelliğini taşıyor.

Aralarında Jack Wolfskin, Salomon, Spyder, Billabong, Quiksilver, Nepall, Burton, Rossignol ile Merrell’in yer aldığı 82’den fazla marka ürününü bünyesinde bulunduran SPX’in Gudauri mağazasında da, ayakkabı, giyecek, ekipman ve aksesuarın da olduğu geniş ürün yelpazesi, doğa ve macera spor tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

buy nolvadex in the uk “Yurt dışında yeni pazar araştırmalarımız sürüyor”
“Gürcistan’da ikinci mağazamızı açtık. Hedefimiz daha fazla lokasyonda SPX mağazaları ile yer almak. Bu kapsamda hem yurtiçi hem de yurtdışı mağaza yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diyen Olgar Şirketler Grubu CEO’su Orkun Olgar, “Ayrıca Romanya, Bosna Hersek, Sırbistan ve Makedonya’da da mağaza açmak için pazar araştırmalarımız devam ediyor. 2020 yılında perakende ve toptan kanallarda hızlı büyümemizi sürdüreceğiz. Yurtdışında üç, yurtiçinde ise altı mağaza açmayı planlıyoruz. Ciroda ise yüzde 40’ın üzerinde bir büyüme hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here