Ana Sayfa Marka-Mağaza SPX, yeni mağazasıyla Emaar Square AVM’de

SPX, yeni mağazasıyla Emaar Square AVM’de

Salomon, Merrell, Burton, Rossignol, Jack Wolfskin, Billabong, Quiksilver gibi alanlarında çok güçlü global markaları bünyesinde bulunduran SPX, İstanbul’daki 21. mağazasını Emaar Square AVM’de açtı. SPX yeni satış noktasıyla 42’si Türkiye’de olmak üzere toplamdaki mağaza sayısını 46’ya yükseltti.

SPX, İstanbul’daki satış noktalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni mağazasını Anadolu Yakası’ndaki Emaar Square AVM’de açan SPX, böylece megakentteki satış noktasını 21’e yükseltmiş oldu.

Aralarında Salomon, Jack Wolfskin, Spyder, Billabong, Quiksilver, Nepall, Burton, Rossignol ile Merrell’in de yer aldığı 82’den fazla markayı bünyesinde bulunduran, doğa ve ekstrem spor tutkunlarının vazgeçilmezi konumundaki SPX’in 100 metrekare büyüklüğündeki yeni mağazası AVM’nin –3 katında yer alıyor.

“Yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz”
“Hedefimiz daha fazla lokasyonda SPX ile yer almak. Bu kapsamda hem yurtiçi hem de yurtdışı mağaza yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diyen SPX Genel Müdürü Barış Andırınlı, “2020 yılında perakende ve toptan kanallarda hızlı büyümemizi sürdüreceğiz. Yurtdışında mağaza sayımızı altıya çıkartmayı, yurtiçinde de yine altı mağaza açmayı planlıyoruz. Ciroda ise yüzde 40’ın üzerinde bir büyüme hedefliyoruz. Emaar Square’deki yeni satış noktamızla, 42’si Türkiye’de olmak üzere toplamdaki mağaza sayımızı 46’ya çıkarttık” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here