Ana Sayfa İNDEKS Tab Gıda TAB Gıda lezzetleri Beylikdüzü First Avenue AVM’de yerini aldı

TAB Gıda lezzetleri Beylikdüzü First Avenue AVM’de yerini aldı

Lezzet severleri TAB Gıda güvencesi altında birbirinden enfes menülerle buluşturan Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® Beylikdüzü First Avenue AVM’de misafirlerine hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda, Beylikdüzü First Avenue AVM’de Usta Dönerci®, Usta Pideci® ve Sbarro® restoranları ile yerini aldı.

Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile First Avenue AVM’de lezzet severlerle buluştururken; restoranında Anadolu’nun binlerce yıllık lezzet geleneğini misafirlerine yaşatmaya devam ediyor.

‘Pide işin ustasından yenir!’ mottosuyla yola çıkan ve kısa zamanda pide tutkunlarının gönlünü kazanan Usta Pideci® de, özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak usta eli ile hazırlanmış nefis pide çeşitleri ile First Avenue AVM’de yerini aldı.

Geleneksel Napoli lezzetlerini tazelikten ve kaliteden ödün vermeden misafirlerinin beğenisine sunan Sbarro®, pizzadan pideye, makarnadan salataya, çorbadan tatlıya uzanan geniş ürün yelpazesi ile First Avenue AVM’de sevenlerini bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here