Ana Sayfa AVM Tatile renk katacak eğlenceli atölyeler Capacity’de

Tatile renk katacak eğlenceli atölyeler Capacity’de

Ağustos ayında birbirinden özel atölyeler ile yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmek isteyen çocuklar, Capacity’nin keyifli dünyasıyla tanışıyor.

Tüm yıl gerçekleştirdiği etkinlikler ve modaya yön veren markalarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Capacity, ağustos ayı boyunca her cuma canlı müzik dinletileriyle şölen yaşatmaya devam ediyor.

Kurban Bayramı heyecanının yaşandığı ağustos ayı programında; Akıl ve Zekâ Oyunları, minyatür, üç boyutlu resim ile mozaik yapıştırma ve puzzle yapma atölyelerinin yanı sıra çim adam yapımı ve tuval boyama gibi keyifli atölyeler de yer alacak. Eğlenceyi kaçırmak istemeyen çocuklar, plan yapmaya şimdiden başlamalısınız!

Ağustos ayı boyunca her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek bu keyifli atölyelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kaydınızı yaptırmayı sakın unutmayın!

Bu yıl 97. yıl dönümünü kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı, Capacity AVM’de etkileyici bando gösterisiyle birlikte coşkuyla kutlanacak. Bu özel kutlamada sizleri de bayramın neşesini doyasıya yaşamaya davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here