Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası İzmit’teki restoranlarının sayısını 8’e çıkardı

Tavuk Dünyası İzmit’teki restoranlarının sayısını 8’e çıkardı

PAYLAŞ

Tavuk Dünyası İzmitli konukları ve yatırımcılarının artan ilgisiyle İzmit’teki yatırımlarını sürdürüyor. İzmit Arasta Park AVM’de hizmete giren yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, İzmit’teki şubelerinin sayısını 8’e taşıdı.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, İzmit’teki yatırımlarını hizmete açtığı yeni şubelerle devam ettiriyor.

Tavuk Dünyası, İzmit’teki 8. restoranını şehrin gözde yerleşim yeri Yahya Kaptan’da alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartla bölgenin bir ‘yaşam merkezi’ olmayı başaran İzmit ArastaPark AVM’de açtı. Tavuk Dünyası İzmit Arasta Park’ta konuklarını ağırlamaya başlayan yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki toplam lezzet noktası sayısını 41 şehirde 165 restorana taşımış oldu.

Arasta Park AVM’de hizmete giren yeni şubeleriyle ilgili kısa bir açıklama yapan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “İzmit Tavuk Dünyası olarak yatırım anlamında bizler için daima önemli bir konumda olan şehirlerden biri. 2018’in hemen başında bu yılın ilk yatırımını İzmit’e yapmıştık. Yılın yarısını geçtiğimiz şu günlerde de yine yeni bir yatırımla daha İzmit’teki restoranlarımızın sayısını daha da yukarı taşıdık. Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki 165. restoranı olarak konuklarını ağırlamaya başlayan bu restoranımız, aynı zamanda İzmit’teki 8. şube yatırımımız. İzmitli konuklarımıza ödüllü lezzetlerimize gösterdikleri bu yakın ilgi; İzmitli yatırımcılarımıza ise markamıza duydukları güven ve sergiledikleri başarılı performansları için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.”

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here