Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası’ndan Bodrum’a 2. restoran

Tavuk Dünyası’ndan Bodrum’a 2. restoran

nolvadex tamoxifen citrate buy Tavuk Dünyası, geçtiğimiz sene Türkiye’deki 150. restoranı olarak hizmete giren Bodrum’daki ilk şubesinden sonra şehirdeki 2. restoranının kapılarını Midtown AVM’de açtı.

usa dating site like facebook Tavuk Dünyası, Türkiye’nin farklı şehir ve bölgelerindeki şubelerine yenilerini eklemeyi ve lezzet noktaları haritasını yeni yatırımlarla genişletmeyi sürdürüyor.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, geçtiğimiz yıl Bodrum’daki ilk şubesini Bodrum Marina Caddesi’nde açmıştı.

Tavuk Dünyası, Bodrum’daki 2. şubesinin kapılarını ise Midtown AVM’de konuklarına açarak, Bodrumlu lezzet severleri bu yeni restoranında da ağırlamaya başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Bodrum’da açtıkları ikinci şubeleri konusunda şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl Bodrum’daki ilk yatırımımız olarak Marina Caddesi’ndeki şubemizi açmış ve zengin menümüzü Bodrumlu misafirlerimize de sunmaya başlamıştık. Gerek Bodrumlu lezzet severlerin gerekse de bölgedeki yatırımcıların bizlere gösterdiği ilgiyle Bodrum’da bu yıl da yeni bir şube açmanın heyecanını yaşıyoruz. Midtown AVM’de hizmete giren bu ikinci şubemizle, Bodrumlu konuklarımızın yiyecekleri güzel bir yemek ile alışverişleri sırasında keyifli bir mola verecekleri lezzet noktası olacağız. Hangi bölgede ya da şehirde olursa olsun; açtığımız her yeni şubemizle birlikte bizlerden yakın ilgilerini eksik etmeyen tüm misafirlerimize tekrar teşekkür ediyor, kendilerinin gösterdiği teveccühe layık olmak adına aralıksız şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi yinelemek istiyorum.”

Hizmete giren Bodrum Midtown AVM’deki şubesiyle birlikte, Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki AVM restoranlarının sayısı 141’e ulaşmış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here