Ana Sayfa AVM TEKNOFEST heyecanı Flyinn Teras’ta

TEKNOFEST heyecanı Flyinn Teras’ta

buy brand name topamax online Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyanın en büyük ikinci havacılık etkinliği olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ni izlemek için seyir terasına davet ediyor.

https://www.carnicasaquilino.com/26882-ph33206-rosuvastatina-20-mg-preço.html Türkiye’nin havacılık ve uzay bilimleri alanında sahip olduğu önemli tecrübe ve geçmişten ilham alan TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali başlıyor. Atatürk Havalimanı’nda 17-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek eşsiz gösterisi, Fliyinn Teras’tan izlenebilecek.

Havacılık, uzay ve teknoloji konularında toplumun genelinde farkındalık oluşturmak, bu alanda çalışan gençleri desteklemek, çocukları ve gençleri geleceğin teknolojileri üzerinde araştırma yapmaya ve çalışmaya özendirmek amacıyla düzenlenen TEKNOFEST İstanbul 17-22 Eylül Atatürk Havalimanı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Türkiye’nin millî teknoloji hamlesi hedeflerinde önemli rol oynayan kuruluşların paydaşlığında düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında, birbirinden renkli etkinlikler ziyaretçilerini karşılayacak.

Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek TEKNOFEST’in eşsiz gösterilerini izlemek için seyir terasına davet ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here