Ana Sayfa Marka-Mağaza Teknosa’dan anneleri teknoloji ile donatacak kampanya

Teknosa’dan anneleri teknoloji ile donatacak kampanya

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü markası Teknosa, Anneler Günü’ne özel “Harcadıkça Kazan” kampanyası ile 3-13 Mayıs tarihleri arasında annelerin yüzünü güldürecek hediye alışverişinin adresi oluyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Anneler Günü’ne özel 3-13 Mayıs tarihleri arasında geçerli “Harcadıkça Kazan” kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında akıllı telefonlardan notebooklara, kişisel bakım ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar anneleri mutlu edecek onlarca üründe de özel indirimler uygulanıyor.

Teknosa “Harcadıkça Kazan” kampanyası ile Teknosa mağazaları ve teknosa.com alışverişlerinde harcanan tutara göre farklı ürünlerde avantajlı fiyatlar sunulacak. 2.500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde Philips Power Pro Compact ya da Rowenta Compact Cyclonic elektrikli süpürgeye 399 TL’den; 1.500 TL – 2.499 TL tutarındaki alışverişlerde Tefal Turbo Pro ya da Philips Perfect Care Akıllı Buharlı ütüye 249 TL’den; 499 TL – 1.499 TL tutarındaki alışverişlerde ise Remington saç maşası ya da Philips Satinella epilatöre 99 TL’den sahip olunabiliyor.

Annesine hediye üstüne hediye almak isteyenler için belirli akıllı telefon modelleri alışverişinde Türk Kahvesi Makinesi hediye ediliyor. Küçük ev aletleri ve kişisel bakımda yüzde 45’e varan indirimler var. Çocuklara özel oyun modu özelliğine sahip Huawei Mediapad T3 849 TL’lik avantajlı fiyattan, Casper Notebook ise 600 TL’lik indirimle teknolojiseverlerle buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here