Ana Sayfa Marka-Mağaza Teknosa bu yıl da ‘Türkiye’nin en cool teknoloji marketi’ oldu

Teknosa bu yıl da ‘Türkiye’nin en cool teknoloji marketi’ oldu

PAYLAŞ

Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye işbirliğinde düzenlenen “Cool Markalar” araştırmasının sonucunda, bir kez daha “Türkiye’nin en cool teknoloji marketi” seçildi.

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncüsü Teknosa, Roamler Türkiye’nin Marketing Türkiye için gerçekleştirdiği “Cool Markalar” araştırmasında önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Türkiye’nin en cool teknoloji marketi” seçildi. Markaların, tüketicilerin gözünde ‘ne kadar havalı’ olduğunun belirlendiği araştırma, Türkiye genelinde yüzde 50’si kadın, yüzde 50’si erkek 750 Roamler kullanıcısı ile gerçekleştirildi.

Bu yıl yeniden en cool teknoloji marketi seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Teknosa Pazarlama İletişimi ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu, “Teknosa olarak her daim müşterilerimizin sesine kulak vererek, beklentilerin üzerinde, kesintisiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya odaklanıyoruz. Sektörde fark yaratan, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle markamızı daha da ilerilere taşımak için hız kesmeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın, müşterilerimiz tarafından da takdir edilmesinden dolayı çok memnunuz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here