Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus kazandırmaya devam ediyor

Tepe Nautilus kazandırmaya devam ediyor

Ziyaretçilerine daha kolay ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatan Tepe Nautilus 14 – 26 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışveriş fişini Tepe Nautilus Mobil uygulamasına kaydeden ziyaretçilerine, 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, kolay kullanıma sahip mobil uygulamasıyla yaz alışverişlerinde ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturuyor.

250 TL’lik alışverişe anında 50 TL hediye
Kampanyalara katılım için sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus Mobil, 14-26 Haziran tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor. Kampanyaya katılım için alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip sisteme yükleyen kullanıcılar, sıra beklemeden kayıt işlemini yaparak 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

Tepe Nautilus’taki kampanya masasından ya da danışma noktasından hediye kartlarını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda sokağa çıkma kısıtlaması dışındaki günlerde anında harcayabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda mağaza, restoran ve kafelerin Tepe Nautilus’a özel kampanyalarına ‘Fırsatlar’ kategorisinde yer alan bilgilerden ulaşabiliyor.

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here