Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus mobil kullananlar kazanıyor

Tepe Nautilus mobil kullananlar kazanıyor

Ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 7-11 Temmuz tarihleri arasında mobil uygulaması üzerinden 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, 100 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, kolay kullanıma sahip mobil uygulamasıyla ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturuyor.

500 TL’lik alışverişe anında 100 TL hediye
Kampanyalara katılım için sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus Mobil, 7- 11 Temmuz tarihleri arasında yapılan alışverişlerde harcadıkça kazandırmaya devam ediyor.

Kampanyaya katılım için aynı gün içinde en fazla iki alışverişte toplam 500 TL harcayan ziyaretçiler, fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlayabilecek.

Tepe Nautilus’taki danışma noktasından hediye 100 TL Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda mağaza, restoran ve kafelerin Tepe Nautilus’a özel kampanyalarına ‘Fırsatlar’ kategorisinde yer alan bilgilerden ulaşabiliyor.

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com’u ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosundan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here