Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus mobil uygulaması kazandırıyor

Tepe Nautilus mobil uygulaması kazandırıyor

Ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, mobil uygulamasıyla kazandırmaya devam ediyor. 24 Mayıs- 4 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışveriş fişini Tepe Nautilus Mobil uygulamasına kaydeden ziyaretçiler, 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, kolay kullanıma sahip mobil uygulamasıyla ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturuyor.

Tepe Nautilus’tan 75 TL hediye
Kampanyalara katılım için sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus Mobil, 24 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor. Kampanyaya katılım için alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip sisteme yükleyen kullanıcılar, sıra beklemeden kayıt işlemini yaparak 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

Tepe Nautilus’taki kampanya masasından ya da danışma noktasından hediye kartlarını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda mağaza, restoran ve kafelerin Tepe Nautilus’a özel kampanyalarına ‘Fırsatlar’ kategorisinde yer alan bilgilerden ulaşabiliyor.

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here