Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus sporseverleri sevindirmeye devam ediyor

Tepe Nautilus sporseverleri sevindirmeye devam ediyor

Tepe Nautilus Mobil Uygulama ile ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 6 – 11 Aralık tarihleri arasında tek seferde 2000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Sports International’dan bir aylık spor üyeliği hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, ziyaretçilerine özel kampanyalarına devam ediyor. Ziyaretçilerine sunduğu kampanyalar ile alışverişi kazançlı hale getirirken sporseverlere de bir aylık spor üyeliği ayrıcalığı tanıyor.

2000 TL ve üzeri alışverişe spor üyeliği hediye
Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, 6 – 11 Aralık tarihleri arasında yapılan alışverişlerde sporseverleri sevindiriyor. Kampanyaya katılım için tek seferde 2000 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip mobil uygulamaya yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor.

Tepe Nautilus’taki danışma noktasından katılım kuponunu alan ziyaretçiler bu kupon ile Sports International’dan üyelik tarihlerini oluşturabiliyor.

Üyeliklerin son tarihi: 31 Ocak 2023

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosundan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here