Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus yenilenen mobil uygulamasıyla kazandırıyor

Tepe Nautilus yenilenen mobil uygulamasıyla kazandırıyor

Ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, mobil uygulamasını yeniledi. Uygulamayı kullanan ziyaretçiler, 12-30 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri alışveriş fişini Tepe Nautilus Mobil uygulamasına kaydederek 25 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, mobil uygulamasını yeniledi. Tepe Nautilus Mobil, kolay kullanımı ile ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturuyor.

Kampanyalardan anında haberdar ol anında katıl
Yenilenen yüzü ile kampanya katılımları için sıra bekleme dönemine son veren mobil uygulamada kullanıcılar, ‘Kampanyalar’ kategorisinden Tepe Nautilus’un ziyaretçilerine özel hazırladığı tüm kampanyalar ve etkinliklerden anında haberdar olabilecek. Yenilenen mobil uygulamanın ilk kampanyasına katılım için 12-30 Nisan tarihleri arasında tek seferde 125 TL ve üzeri alışverişlerde fatura ya da fişin fotoğrafını çekip sisteme yükleyen kullanıcılar, kayıt işlemini tamamladıktan sonra 25 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi olacak. Tepe Nautilus’taki danışma noktasından hediye kartlarını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Kullanıcılar aynı zamanda mağaza, restoran ve kafelerin Tepe Nautilus’a özel kampanyalarına ‘Fırsatlar’ kategorisinde yer alan bilgilerden ulaşabilecek.

Otoparkta araçlara kolay ulaşım
Sade tasarımı ve kolay kullanımı ile Tepe Nautilus ziyaretçileri, kazandıran kampanyaların yanı sıra alışveriş merkezine dair ihtiyaç duydukları tüm bilgilere anında ve hızlı bir şekilde ulaşabilecek. ‘Mağazalar’ kategorisi üzerinden giyimden teknolojiye pek çok farklı markanın, restoranın ve kafelerin iletişim bilgilerini anında öğrenebilecek. ‘Otopark’ kategorisinde ise mobil uygulama üzerinden araçlarını park ettikleri yerin bilgisini sisteme girerek kolay bir şekilde ulaşabilecek.
Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here