Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus’ta 13.Mini Kitap Şenliği

Tepe Nautilus’ta 13.Mini Kitap Şenliği

Tepe Nautilus’un geleneksel Mini Kitap Şenliği, 17 Ocak’ta kapılarını 13.kez kitapseverlere açıyor. 2 Şubat tarihine kadar devam edecek kitap şenliğinde çocuklar en sevilen kitaplar ve onların büyülü dünyasıyla bir araya gelecek. Mini Kitap Şenliği kapsamında farklı tarihlerde gerçekleşecek jonglör ve sihirbaz gösterileri şenliğe eğlence katacak.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, bu yarıyıl tatilinde çocuklara yine eğlence dolu bir program hazırladı.

Tepe Nautilus’un geleneksel hale gelen Mini Kitap Şenliği, 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında kitapsever çocuklarla buluşacak. Bu yıl 13.’sü gerçekleşecek kitap şenliğinde çocuklar, masaldan romana bilim kurgudan çizgi romana yüzlerce kitapla bir araya gelecek.

Mini Kitap Şenliği’nin sürprizi olan Sihirbaz Alfredo, 25-26 Ocak tarihlerinde benzersiz showlarıyla çocukları büyüleyecek. 1-2 Şubat tarihlerinde ise Jonglör gösterileri çocuklara keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek.

Tepe Nautilus yarı yıl tatili boyunca tüm çocukları, en sevilen kitaplarla bir araya gelmeye ve eğlenceli gösterilerle unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here