Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus’tan sporseverleri sevindirecek kampanya

Tepe Nautilus’tan sporseverleri sevindirecek kampanya

Tepe Nautilus Mobil Uygulama ile ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 9 – 11 Kasım tarihleri arasında tek seferde 2000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Sports International’dan bir aylık spor üyeliği hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, 20. yılına özel kampanyalarına devam ediyor. Ziyaretçilerine sunduğu kampanyalar ile alışverişi kazançlı hale getirirken sporseverlere de bir aylık spor üyeliği ayrıcalığı tanıyor.

2000 TL ve üzeri alışverişe spor üyeliği hediye
Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, 9 – 11 Kasım tarihleri arasında yapılan alışverişlerde sporseverleri sevindiriyor. Kampanyaya katılım için tek seferde 2000 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip mobil uygulamaya yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor.

Tepe Nautilus’taki danışma noktasından katılım kuponunu alan ziyaretçiler bu kupon ile Sports International’dan üyelik tarihlerini oluşturabiliyor.

Üyeliklerin son tarihi: 31 Ocak 2023

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here