Ana Sayfa Gündem Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nde önemli atama

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri’nde önemli atama

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San A.Ş. Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Müdürü görevine İrem Sabuncu Yenson getirildi.

Türk Hava Yolları, LSG Sky Chefs ve Esas Gayrimenkul gibi farklı kurum ve sektörlerde görevler üstlenmiş olan İrem Sabuncu Yenson, kurumsal iletişim, halkla Iilişkiler, reklam, müşteri ilişkileri, satış ve müşteri yönetimi alanlarında ve ayrıca hem kamusal hem de kurumsal büyük ölçekli organizasyonlarda etkinlik yönetimi çalışmalarında bulundu.

B2B satış ve müşteri yönetimi, müşteri mükemmeliği, marka yönetimi, itibar yönetimi, proje geliştirme ve uygulamaları gibi farklı uzmanlık alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan ve kurumsal iletişimde sürdürülebilirlik yaklaşımını benimseyen İrem Sabuncu Yenson, fiziki ve operasyonel güvenlik amacı ile müşterilerine “360 Derece Güvenlik Çözümleri” sunan Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş.’de Eylül 2021 tarihi itibari ile görevine başladı. İrem Sabuncu Yenson, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Pazarlama ve Müşteri deneyimi faaliyetlerinden sorumlu olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here