Ana Sayfa Gündem The Body Shop’un ilk kiosk mağazası Zorlu’da

The Body Shop’un ilk kiosk mağazası Zorlu’da

PAYLAŞ

Güzellik ve kozmetik sektörü perakendecisi The Body Shop, ilk kiosk mağazasını Zorlu Center AVM’de açıyor.

Güzellik ve kozmetik sektörünün doğal ve etik markası The Body Shop, Türkiye’deki 23. Mağazasını Zorlu Center’da açıyor. Marka için Türkiye’de bir ilk olacak kiosk mağaza modeli, 27 Nisan Cumartesi günü sevenleriyle buluşacak. Ağırlıklı olarak vücut bakım, cilt bakım, saç bakım kategorileriyle birlikte seçili parfüm ve makyaj ürünlerinin de yer alacağı keyifli kiosk mağaza, Zorlu Center ile birlikte daha çok tüketicisine ulaşacak.

Gerçek güzelliğin iyi hissetmek ve iyilik yapmak anlamına geldiğine inanan The Body Shop, sevenleriyle vücut ve cilt bakımı konsültasyonlarıyla buluşabileceği yeni mağazasında, açılışa özel bir hafta boyunca 300 TL ve üzeri alışverişlere orijinal boy Japanese Matcha Tea Arındırıcı Yüz Maskesi hediye ediyor.

The Body Shop, tamamı yüzde 100 vejetaryen ve bir çoğunluğu vegan ürünleriyle çevre dostu ve hayvansever tüketicilerin tercih ettiği bir numaralı güzellik markası haline geldi. Geçtiğimiz yıl başlattığı ve kozmetik sektöründe hayvan deneylerini dünya çapında sonlandırmak üzere hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “Daima Hayvan Deneylerine Karşı” kampanyası ile adından çokça söz ettirdi. Dünya çapında 3 binden fazla mağazası bulunan İngiliz markasının Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya olmak üzere beş farklı şehirde mağazaları ve ayrıca online alışveriş için e-ticaret sitesi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here