Ana Sayfa Marka-Mağaza The M bir yaşında

The M bir yaşında

Ressam, Girişimci İş kadını Dr. Müge Uğurlu, katkı maddesi içermeyen dermokozmetik ürünlerin üretimi için yatırıma karar verişinin 1. yılını, değerli dostları ile kutladı.

Uzm. Dr. Müge Uğurlu’nun girişimci kadın olarak yatırıma başlamasının 1. yıldönümünü evinde düzenlediği bir davetle kutladı. Bu davetlerin bir süre devam edeceğini bildiren Dr. Müge Uğurlu’un ilk davetine iş, sağlık turizmi ve çeşitli STK temsilcileri katıldı.

Uzm. Dr. Müge Uğurlu’nun hekimlik denetiminde formüle edilen The M, doğal içerikli dermokozmetik ürünlerin ilk serisi “Immortelle” / ”Ölmez Çiçeği” adını taşıyor.

Kadın–erkek herkesin tüm cilt tipleri için kullanabileceği şekilde formüle edilen ürünlerde; koruyucu madde, pararaben SLES, boya, alkol ve parfüm bulunmuyor. The M’in doğal içerikli özlerle üretilmiş ve dermatolojik testlerden geçmiş Immortelle serisinde altı tane ürün bulunmaktadır. Ayrıca bu testler esnasında hayvanlara ve doğaya saygı prensibiyle hayvanlar üzerinde deney yapılmamıştır.

Tüm ürünler; yaşlanma ve kırışıklık karşıtı etkisi bilimsel yayınlarla da kanıtlanmış ölmez çiçeği (helichrysum italicum) esansiyel yağının yanı sıra anti-aging kremde kırmızı üzüm çekirdeğinden elde edilen resveratrol, nemlendirici kremde buğdaydan elde edilen hyalüronik asit, yüz temizleme köpüğünde organik aloe vera, güneş korumalı bakım kreminde güçlü antioksidan etkiye sahip nar çekirdeği özü, göz çevresi kremde göz altı morlukları için arnica montana, yüz maskesinde detoks etkiye sahip bentonit kil gibi bitkisel değerli içerikler kullanılmıştır. Doğal ve güzel kokusu içeriğindeki bitki özlerinden geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here