Ana Sayfa Hizmet-Tedarik TRISPERA Danışmanlık, BEZE Group ile anlaştı

TRISPERA Danışmanlık, BEZE Group ile anlaştı

Kısa süre önce kurumsal dijital yapılanmasını da tamamlayan 34 yıllık BEZE Group hem TRISPERA hem de portföyünde yer alan firmalara stratejik sürdürülebilir iletişim ve medya iletişim yönetimi basın danışmanlığı yanında proje ve etkinlik yönetimi konularında da destek verecek. Çözüm ortaklığı yapısındaki bu iş birliği Türkiye’yi, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu, Körfez ve Balkan ülkelerini kapsayacak.

Yıllarca AstraZeneca, Sanofi ve Rhythm Pharmaceuticals gibi global ilaç firmalarında farklı rollerde yöneticilik görevi yapan Dr. Kıvanç Öztüzün tarafından kurulan TRISPERA Danışmanlık’ın öncelikli hedefi “nadir hastalıklar” alanında bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamaktır.

Ayrıca TRISPERA ve BEZE başta ilaç şirketleri olmak üzere tıbbi ürün marka danışmanlığı, ürün ve hastalık eğitimleri, pazar araştırmaları, klinik araştırma projesi desteği olmak üzere 360 derece katma değer sağlayıcı hizmetleri hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirecektir.

Duayen stratejist iletişimci Bengü Bilik ve deneyimli medikal yönetici Dr. Kıvanç Öztüzün, “Bizler deneyimli ekiplerimizle sağlık ve ilaç sektörüne, doğru ve net fayda sağlayacağız. Amacımız; sürdürülebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir, insan odaklı çalışmalarla başta ilaç şirketleri ve OTC ürün pazarı olmak üzere 2021’de ilgili kurumlarla yol arkadaşlığı yapmak ve onlara ihtiyaç duydukları çözümleri sunarken aynı zamanda toplumsal fayda sağlamaktır” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here