Ana Sayfa Gündem UOMO’dan AVM’lerde mağazalaşma atağı

UOMO’dan AVM’lerde mağazalaşma atağı

1994’ten bu yana lüks giyim sektöründe faaliyet gösteren UOMO, cadde mağazacılığı ile elde ettiği başarılar sonrasında rotayı AVM’lere çevirdi.

Pandemi sonrası hızla yükselişe geçen lüks sektöründe, yabancı müşterilere yaşattığı premium deneyim, özel materyallerle hazırlanan koleksiyonlar ve kişiselleştirme servisiyle UOMO, erkek deri, kürk ve tekstil ürünleri ile fark yaratıyor.

Lüks moda endüstrisinde seçkin bir konuma sahip olan UOMO, benzersiz koleksiyonlarıyla dünyanın güncel trendlerini yakalamayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesiyle güçlü bir müşteri portföyüne sahip olan UOMO, cadde mağazalarıyla sunduğu alışveriş deneyimini AVM’lere taşıyor.

1994 yılında hazır giyim deri ve kürk konfeksiyon ve aksesuar üreticisi olarak kurulan Punto, günümüzde sektörünün lideri konumunda yer alıyor.

Yıllar boyunca Punto Group, lüks moda endüstrisinde seçkin bir konuma yükseldi. Punto Group, benzersiz koleksiyonları aracılığıyla dünyanın güncel trendlerini yansıtmak ve yeni avangart alanlara girmek için yenilerini belirlemeyi hedefliyor.
Global bir marka olan Punto Group lüks ürünlere olan beğenimiz ve ürün sunumuna koşulsuz dikkati ile müşterilerinin dikkatini çekmeye çalışıyor. Punto Group bünyesinde yalnızca olağanüstü ürün kalitesi, birinci sınıf satış yerleri ve gerçek fiyatlandırma sunarak ilerliyor. Tüm ürünlerin bu önemli ve çok değerli gereksinimleri karşılamasına özen gösteriliyor.

Geniş ürün yelpazesi

Geniş bir ürün yelpazesi sunarak güçlü bir müşteri tabanı oluşturmayı başaran Punto Group, müşteri ile gerçek ve uzun vadeli bağlantılar kurmanın son derece önemli olduğuna inanıyor ve yaşam için tedarik etmeyi amaçlıyor.

Müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliği olarak belirleyen Punto Group, müşteri memnuniyetini yüksek tutmanın ana bileşenlerinden birinin de “satış sonrası hizmet” olduğunu belirtiyor. Bu memnuniyeti sürdürmenin anahtarı olarak marka sonsuz çeşitlilikteki ürünleriyle buluşan müşterilerine sonrasındaki her adımda elini uzatmaya özen gösteriyor.

Punto Group’ta müşteriler Punto ailesinin bir parçası olmanın ne demek olduğunu ilk elden deneyimliyor. Marka, bu değerli ilişkileri sürdürebilmek için müşteri portföyünü iyi tanıyor ve onlara dikkatle düşünülmüş etkinliklerle koleksiyonlarını tanıtarak temel amaçlarını yansıtıyor.

Deneyimli bir tasarımcı ekibi ve kendi Ar-Ge bölümünün yetenekli desteği ile Punto Group, sayısız uluslararası markaya ilham vermeyi başardı. Punto Group bünyesindeki tasarım ekibi, müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerine odaklanarak çeşitli koleksiyonlar yaratmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here