Ana Sayfa Dünyadan US Polo Assn, İngiltere’deki ilk mağazasını açtı

US Polo Assn, İngiltere’deki ilk mağazasını açtı

US Polo Assn, İngiltere’deki ilk mağazasını Cheshire Oaks’ta açtı. 2 bin metrekarelik mağazanın başlangıçta 2020’de açılması planlanmıştı ancak pandemi nedeniyle ertelendi. İngiltere mağaza genişletme planındaki ilk adımdır.

Amerikan moda markası US Polo Assn, İngiltere’daki ilk mağazasını McArthurGlen Cheshire Oaks Designer Outlet’te açtı. 2 bin metrekarelik mağazanın başlangıçta 2020’de açılması planlandı, ancak pandemi nedeniyle ertelendi.

ABD Polo Assn. mağazası, fotoğraf çekimleri ve dünyanın en heyecan verici polo oyunlarından bazılarını yayınlamak için ilham verici görüntüler ve LED ekranlar içerecek.

US Polo Association’ın resmi giyim tedarikçisi olan marka , polo tişört, kapüşonlu sweatshirt, triko ve pantolon gibi gündelik giyim ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Şu anda çevrimiçi olarak ve İngiltere’de Next ve Very gibi üçüncü taraflar aracılığıyla satış yapıyor.

US Polo Assn, Birleşik Krallık’ta Brand Machine Group tarafından lisansla yürütülüyor ve Cheshire Oaks, Birleşik Krallık mağaza genişletme planındaki ilk adım olması planlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here