Ana Sayfa Gündem Venezia Mega Outlet’e yeni markalar

Venezia Mega Outlet’e yeni markalar

PAYLAŞ

Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Venezia Mega Outlet, yeni mağazalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Spor giyimin dünyaca ünlü markası Skechers ve muhafazakar giyimin önde gelen markası Kayra yeni mağazalarını Venezia Mega Outlet’te açtı. 

Ziyaretçilerine avantajlı fiyatlarla modayı sunan Venezia Mega Outlet, spor giyimin ünlü markası Skechers’ın da yeni adresi oldu. Şehirli spor giyimin markası Skechers, sezon sonu, indirimli ürünlerini Venezia Mega Outlet’teki yeni mağazasında sergileyecek. Büyük metrekareli mağazada hem kadın, hem erkek hem de çocuklar için geniş seçenekler yer alıyor.

Tunik, etek, ve pardesü çeşitlerinin yanı sıra özel gün ve davet elbise modelleriyle geniş ürün yelpazesi bulunan Kayra da Venezia Mega Outlet’i tercih etti. Kadın giyimin büyüyen markası, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet; ürün çeşitliliği, beden alternatifleri, özel koleksiyonlar ve indirimli alışveriş imkanlarını ziyaretçilerine sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here