Ana Sayfa Gündem Venezia ve Vialand AVM’lerin lojistiği MRC’ye emanet

Venezia ve Vialand AVM’lerin lojistiği MRC’ye emanet

PAYLAŞ

AVM lojistiği konusunda uzmanlaşan MRC, son olarak Venezia Mega Outlet ve Vialand AVM’nin lojistik hizmetlerini de üstlendi.

Geliştirdiği sistemle AVM’lerde yaşanan zararları minimuma indiren MRC Lojistik, referanslarına son olarak Venezia Mega Outlet ve Vialand AVM’yi de ekledi.

AVM lojistiği konusunda uzmanlaşan MRC Lojistik, özellikle taşıma sırasında AVM’lerin duvar, kapı ve zeminlere verilen zararı önleyerek kusursuz bir lojistik yönetimi gerçekleştiriyor.

İstanbul Cevahir AVM, Özdilek AVM, Aqua Florya AVM, Brandium AVM, AtlasPark AVM, Forum Gaziantep, Trump Tower, Park Adana AVM’yi referansları arasında bulunduran MRC Lojistik, son olarak Venezia Mega Outlet ve Vialand AVM’nin lojistik hizmetlerini de üstlendi.

MRC Lojistik, destek ekibi ile yükleme, sevkiyat, teslimat ve taşıma mevzuatları ile ilgili keyifli bir işleyişe, kusursuz bir lojistik süreç yönetimi sağlayacak ekibe sahip bulunuyor. Türkiye genelinde AVM içi lojistik hizmetleri veren MRC Lojistik, alışveriş merkezine zarar veren araç modelini kullanmıyor. MRC Lojistik olarak duvarlar, kapılar ve yerler gibi alanların görebileceği zararı minimuma indirmek için yeni tasarımlar üzerinde çalışarak buna uygun araçlar ile hizmet veriyor.

MRC Lojistik’in AVM hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi, Pazarlama Müdürü Bülent Alkaş – 0541 487 76 54 numaralı telefonundan alınabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here