Ana Sayfa AVM Vialand AVM’de alışveriş ve eğlence Ağustos boyunca devam edecek

Vialand AVM’de alışveriş ve eğlence Ağustos boyunca devam edecek

Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli alışveriş merkezlerinden Vialand AVM’de alışveriş ve eğlence Ağustos ayı boyunca 23.00’e kadar devam edecek. Zengin yiyecek-içecek ve eğlence seçeneklerinden, çocuklara özel etkinlikler ile konserlere birçok alternatif Ağustos ayında Vialand AVM’de olacak.

Özgün mimariye sahip caddeleriyle ziyaretçilerine eğlence ve alışverişi bir arada sunan Vialand AVM 1 Eylül’e kadar her gün saat 23.00’e kadar açık olacak. Vialand AVM’de Ağustos ayı boyunca ziyaretçiler, hem alışverişi, hem de çocuklar için çeşitli etkinliklerle unutulmaz eğlenceleri bir arada yaşayacak. 6 Ağustos 2022 tarihinde 20.30-21.30 saatleri arasında Sedanur Öztürk konseriyle çocuklar, aileler ve gençler doyasıya eğlenecek.

Vialand AVM’de Ağustos ayı boyunca her hafta sonu çocuklar için özel etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Hem çocuklar ve aileleri hem de gençler, alışverişin de eğlencenin de tadını çıkaracak. Vialand AVM’nin yakın zamanda tamamen yenilenen, dünyaca ünlü markaların yer aldığı yiyecek-içecek alanında da lezzetli alternatifler misafirleri karşılayacak. Jungle, Safari, Zindan, Ters Çatı, Zipline ve Bowling alanlarında ise eğlence her zaman olduğu gibi dorukta yaşanacak.

Vialand AVM hayvan dostu bir alışveriş merkezi olma özelliği ve içerisinde yer alan nostaljik tramvayıyla da tüm ziyaretçilerinin olduğu kadar, yenilikçi, sosyalleşmeye önem veren Z kuşağının da radarında yer alıyor. Hayvan dostu Vialand’de ziyaretçiler, sevimli dostlarından ayrılmadan tüm gün alışveriş, eğlence ve birbirinden keyifli etkinliklerin tadını çıkarabiliyor.

Toplamda 600 bin metrekarelik alana sahip konumuyla Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli alışveriş merkezlerinden Vialand, ziyaretçilerinin tüm alışveriş ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği, eğlenebileceği ve sosyalleşebileceği çok yönlü bir merkez olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here