Ana Sayfa Gündem Yargıcı’da önemli atama

Yargıcı’da önemli atama

explanation Fırat Durmaz, Yargıcı’da Satış ve İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.

chloroquine tablet for sale Yargıcı, Satış ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevine Fırat Durmaz’ı getirdi. Fırat Durmaz, profesyonel iş yaşamına Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde öğrenim görürken; LC Waikiki’de mağazacılık yaparak başladı. Devamında Levi’s’ın Beyoğlu Flagship mağazasında yöneticilik yapan Durmaz; sırasıyla Mavi, Loft ve Converse’in perakende ve toptan departmanlarında Bölge Müdürü, Sportive’de ise İş Geliştirme Müdürü görevi ile yer aldı.

Sportive’in sıçrama yılları olan 2014-2015’te franchise portföyünün yüzde yüzün üzerinde büyümesinde ve şirketin büyümesinde stratejik olarak önem taşıyan mağazaların açılışında önemli rol oynadı.

2015 Mart ayında İnci Deri’nin Satış ve İş Geliştirme Müdürü görevine getirilen Fırat Durmaz; İnci’ye 40’ın üzerinde yeni mağaza kazandırdı. Fırat Durmaz’ın yönetimindeki E-ticaret departmanı bu dönemde önemli başarılara imza attı. İnci; marketplace’te en çok tercih edilen ayakkabı markalarından biri olurken, incideri.com şirketin en iyi mağazası konumuna ulaştı. Markanın Turquality desteği almasında aktif rol oynayan Durmaz; Kosova ve Kıbrıs’ta franchise açılışları gerçekleştirdi.

Son olarak Locations bünyesinde yaklaşık 20 markaya kiralama danışmanlığı yapan Fırat Durmaz, 2020 yılının ilk günlerinde Yargıcı’da Satış ve İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here