Ana Sayfa Gündem Yataş, KUMSmall Factory’de yerini aldı

Yataş, KUMSmall Factory’de yerini aldı

isotretinoin online no prescriptions required from the US Mobilya sektörünün cumhuriyet tarihine geçen en büyük yatırımı KUMSmall Factory Projesi, bünyesine kattığı dev markalarla gücünü katlıyor.

ressources utiles Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk ve en büyük karma AVM projesi olan KUMSmall Factory, sektörün en büyüklerinden olan Yataş Grubu ile anlaşma sağladı. Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, KUMSmall Factory Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunel, Başkan Vekilleri Şaban Sözduyar, Orhan Temiz ve GLA Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik’in katıldığı görüşmelerin ardından, Yataş Grubu’nun alışveriş merkezinde Enza, Yataş Bedding, Divan markaları ile toplamda 6 bin 500 metrekare alanda hizmet vereceği açıklandı.

Mobilya ve karma AVM konseptinin ‘Amiral Gemisi’ olan KUMSmall Factory AVM’nin dev markalarla hak ettiği bir açılışa doğru emin adımlarla ilerlediğini kaydeden GLA Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik, “Bünyemize aldığımız büyük markalarla, yatırımın büyüklüğüne yakışır bir muhteviyat ve marka karması ile hazırlanıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here