Ana Sayfa Gündem Yerli outdoor marka Vaneda, ilk mağazasını açtı

Yerli outdoor marka Vaneda, ilk mağazasını açtı

Türkiye’nin ilk yerli outdoor ayakkabı markası Vaneda, ilk mağazasını Karaköy’de açtı. 

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası Vaneda, ilk mağazasını outdoor pazarının en önemli noktalarından biri olan Karaköy’de açtı. Açılışa özel avantajlar ve sürpriz fiyatlarla müşterilerini karşılayan Vaneda, aklı doğada olanları yeni mağazasına bekliyor.

Doğa tutkunlarına her sezon yepyeni modelleriyle eşlik eden Vaneda, 2021 yılı hedefleri doğrultusunda ilk fiziksel mağazasını Karaköy’de açtı. Hem doğada hem de şehirde konforundan ve stilinden ödün vermeyenlerin vazgeçilmez markası Vaneda’nın birbirinden farklı renk ve modellerde ürettiği outdoor ürünlerine, artık Karaköy mağazasından da ulaşılabilecek. Üstün teknolojileriyle aklı doğada olanlara hitap eden Vaneda, açılışa özel avantajlar ve sürpriz fiyatlarla müşterilerini karşılıyor.

Yerli üretim kapasitesi sayesinde en kaliteli malzemeleri kullanarak yüzde 100 su geçirmeyen ve ağırlaşmayan bot ve ayakkabı üretimi gerçekleştirdiklerini ifade eden Vaneda Ayakkabı Genel Müdürü Kadir Yılmaz, “Vaneda olarak, tasarım süreçleri de dahil olmak üzere yüzde 100 yerli üretim yapan bir markayız. Dünya standartlarında olan ürünlerimiz tamamen Türkiye’de üretiliyor. İlk fiziksel mağazamızı outdoor pazarının en önemli noktalarından biri olan Karaköy’de açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vaneda koleksiyonu ile tanışmak isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz.” dedi.

Yıllık 500 bin ayakkabı üretimi
Gelişen Türkiye’nin ustalık isteyen ayakkabı sektöründe, 2004 yılında İstanbul’da kurulan Vaneda Ayakkabı A.Ş. yıllık 500 bin çift kapasite ile özellikle teknik askeri, outdoor ayakkabı ve bot üretimi yapıyor. Markanın kuruluş felsefesi, kendi yerli üretim kapasitesi sayesinde en uygun fiyatla, en kaliteli, yüzde 100 su geçirmeyen, ağırlaşmayan bot ve ayakkabı üretimini gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here