Ana Sayfa AVM Yıldızlar altında sinema keyfi M1 Adana AVM’de

Yıldızlar altında sinema keyfi M1 Adana AVM’de

M1 Adana AVM’de 17 Eylül Cuma günü başlayacak olan ve 16 Ekim’e kadar sürecek olan hafta sonu Açıkhava Sineması etkinlikleri, kahkaha dolu, eğlenceli, birbirinden keyifli filmlerle cuma – cumartesi akşamları saat 20.00’de Adanalıları bekliyor.

M1 Adana AVM, dünden bugüne hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinlikle bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.

Bu çerçevede bu yıl da “Yıldızların altında sinema keyfi” adı altında gerçekleştirilecek olan Açık Hava Sineması etkinliklerinde her hafta cuma-cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmleri gösterime sunulacak. Yıldızlar altında sinema keyfi, 17 Eylül Cuma günü “Aile Arasında” filmi ile başlayacak. 18 Eylül Cumartesi “Tatlım Tatlım”, 24 Eylül Cuma günü “Sen Kiminle Dans Ediyorsun”, 25 Eylül Cumartesi günü çocuklar için “Can Dostlar”, 1 Ekim Cuma günü “Kocan Kadar Konuş” 2 Ekim Cumartesi günü “Kocan Kadar Konuş Diriliş”, 8 Ekim Cuma günü “Cici Babam”, 9 Ekim Cumartesi günü “Kolonya Cumhuriyeti”, 15 Ekim Cuma günü “Düğüm Salonu”, 16 Ekim Cumartesi günü “Eyvah Eyvah 3” gibi Türk Sineması’nın birbirinden nitelikli ve keyifli filmlerinin yer aldığı açık hava sinema gösterimleri bir ay boyunca sürecek.

Her cuma – cumartesi Saat 20.00’de yıldızların altında gerçekleşecek Sinema Keyfi M1 Adana AVM ziyaretçilerini bekliyor.

M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Adana AVM’de 20 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturduk. M1 Adana AVM’de birkaç yıldan bu yana Eylül-Ekim aylarında artık geleneksel hale gelen ücretsiz açık hava sinema gösterimlerinin geçtiğimiz yıllarda ziyaretçilerimiz tarafından yoğun katılım ile birlikte büyük bir ilgi görmesi bizi mutlu etti. Bu yıl da gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here