Ana Sayfa Gündem Yunanistan, Madame Coco ile tanıştı

Yunanistan, Madame Coco ile tanıştı

find out Türkiye’deki mağazalaşma gücünü bu kez Avrupa’ya taşıyor. Türkiye’de ev tekstili ve dekoratif ürünler sektörünün liderlerinden Madame Coco, yurt dışı mağazalaşma çalışmalarıyla hedef büyütmeye devam ediyor. Madame Coco Avrupa’ya açılmada kilit bir pazar olan Yunanistan’da ilk mağazasını açarak toplam mağaza sayısını 301’e yükseltiyor

Ev tekstilinden kişisel bakıma kadar sunduğu geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyada trend yaratan Madame Coco, 2016 yılında başladığı yurtdışı mağazalaşma faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bugün 16 ülkede 90 şehirde faaliyet gösteren Madame Coco Yunanistan’da açtığı yeni mağazası ile toplam mağaza sayısını 301’e çıkardı. Madame Coco, 2 Eylül 2019 itibariyle ürünlerinin tamamını Yunanistan’daki yeni adresinde sergileyecek.

buy zithromax uk Komşu Yunanistan’a ilk mağaza
Klasik ev tekstili ürünlerini Avrupai desenlerle yorumlayarak tüketicilerle buluşturan Madame Coco, Yunanistan’da açtığı ilk mağaza ile Türk ev tekstili ve perakendeciliğinin global temsilcisi olma yolunda ilerliyor. Yunanistan’ın Avrupa pazarına açılmak için önemli bir başlangıç lokasyonu olduğunu dile getiren Madame Coco Genel Müdürü Erdem Gündüz, “Avrupai tarzda geniş yelpazedeki ürünlerimizin Yunanistan pazarında beğeni ve talep göreceğini biliyoruz. Tüketici alışkanlıkları ve tercihleri bakımından incelediğimizde başarılı olacağımızı da gördük. Bu nedenle Avrupa atılımımızı bize en yakın pazar olan Yunanistan ile başlatmaya karar verdik. Başta Atina ve Selanik’te olmak üzere bir çok cadde ve AVM mağazası açacağız. Mağazalaşma süreciyle eş zamanlı olarak e-ticaret faaliyetlerimizi de aktif hale getirerek Madame Coco ürünlerini ülkenin her noktasında tüketicilerle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here