Ana Sayfa Marka-Mağaza Zen Pırlanta, “Pırlantalı Mücevher İhracatı” şampiyon oldu

Zen Pırlanta, “Pırlantalı Mücevher İhracatı” şampiyon oldu

Zen Pırlanta, Mücevher İhracatçıları Birliği’nin verilerine göre 2022 yılında pırlantalı mücevher ihracatı lideri oldu. Zen Pırlanta, geçen sene 80 milyon dolar pırlantalı mücevher ihracatına imza attı.

Türkiye’nin en büyük pırlanta perakendecisi Zen Pırlanta, Mücevher İhracatçıları Birliği’nin verilerine göre 2022 yılında pırlantalı mücevher ihracatı lideri oldu. Zen Pırlanta, geçen sene 80 milyon dolar pırlantalı mücevher ihracatına imza attı.

“Kaliteli büyümeye devam ediyoruz”
Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, elde edilen başarıya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahip olan, sektörde kendi üretimini yapan tek marka olarak yılın ikinci yarısında ayda 200 bin adet pırlantalı mücevher üretebileceğimiz dünyanın en büyük pırlantalı mücevher fabrikasını açmaya hazırlanıyoruz. İhracatta büyük bir güce sahibiz, yeni fabrikamızla bu gücü daha da artıracağımıza inanıyorum. Kaliteli bir şekilde büyüyoruz, markamıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Mağaza ve bayi ağımızı hem yurt içinde hem de yurt dışında büyütmeyi sürdürüyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here