Ana Sayfa AVM Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası Capacity AVM’de

Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası Capacity AVM’de

PAYLAŞ

Anne ve bebekler için oldukça faydalı olan Anne&Bebek Yogası, Zeynep Gözübüyük ile 11 Ekim Perşembe günü Capacity AVM’de gerçekleşecek.

Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası’nda anneler bebekleriyle kaliteli ve huzur dolu bir zaman geçirecek. Yapılan yogayla; anne ve bebek arasında özel bir bağ oluşurken, anne ile bebekler hem sosyalleşecek hem de bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlanacak.

Ailelerin sağlık refahını artırmak, aynı zamanda ebeveynlerin bebekleriyle kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş, dünyanın önde gelen hamile, anne ve bebek yogası okullarından biri olan Birthlight’ın, Hamile Yogası Eğitmenlik Sertifikası’na sahip eğitmeni Zeynep Gözübüyük, anne ve bebekleriyle buluşmak için 11 Ekim Perşembe günü saat 11.00’da Capacity AVM’ye geliyor.

2 ile 10 ay arasında olan bebeklerin katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe www.capacity.com.tr/kayit adresindeki formu doldurarak katılabilirsiniz. Sınırlı sayıda katılımın sağlanacağı etkinliğe kayıt yaptıran anneler, çok özel hediyelerin de sahibi olacak. Kayıt yaptırmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here