Ana Sayfa Gündem AVMDergi.com Sizi Dinliyor

AVMDergi.com Sizi Dinliyor

PAYLAŞ

Sektörün haber portalı AVMDergi.com, Ercüment Alptekin ve Soner Selçuklu yönetiminde AVM yatırımcıları ve yöneticilerinin sorunlarını mercek altına alacak. Sektörün deneyimli ismi Alptekin ve Eğitim Danışmanı Selçuklu, AVM’leri ziyaret ederek sorunları dinleyecek çözüm önerilerini paylaşacak.

AVM ve perakende sektörlerinin buluşma platformu olan AVMDergi.com, sektöre katkı sağlayacak bir projeyi hayata geçiriyor. Sektörün deneyimli isimlerinden Ercüment Alptekin ve AVM’lere yönelik eğitimleriyle tanınan Eğitim Danışmanı Soner Selçuklu, AVMDergi.com ile birlikte AVM yatırımcı ve yöneticilerinin sorunlarını dinleyecek ve çözüm önerilerini paylaşacak. AVM’lerin daveti üzerine yapılacak “AVMDergi.com Sizi Dinliyor” söyleşilerinde her alışveriş merkezine özgü sorunlar ele alınarak çözüm önerileri üzerinde durulacak.

“Meslektaşlar arası iletişim ve empati”

“AVMDergi.com Sizi Dinliyor” söyleşilerinin önemine vurgu yapan Ercüment Alptekin, “AVM yönetmek bir iletişim ve empati uzmanlığıdır diyebiliriz. İletişim denilince de akla ilk gelen kiracılar, ziyaretçiler veya tedarikçilerdir. Halbuki meslektaşlar arası iletişim ve empati de bu sürecin ayrılmaz bir başlığıdır. Böylece ‘biz’ olarak davranmanın yolunu açmak için bildiklerimizi paylaşıp daha da yetkinleştirmek amacıyla bir araya gelip sohbet edeceğiz. Güncel konulardan stratejilere kadar her şeyi konuşacağız. Çözüm önerilerini tartışıp ufkumuzu genişleteceğiz” diye konuştu.

“AVM’lere değerlendirme sohbetleri”

Projenin, perakende sektörünün özellikle AVM kanalının bir üst satıra çıkmasına destek amacıyla yapıldığına dikkat çeken Soner Selçuklu, “Çağrı üzerine AVM özelinde yönetim ekibiyle birlikte değerlendirme sohbetleri yapacağız. Bu sohbetin akışı içinde üzerinde durulması gereken noktaları karşılıklı olarak belirleyeceğiz. Ben, İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim Danışmanı olarak tüm çalışanların organizasyonel boyutuyla geliştirilmesi, yönetsel öğrenme süreçlerinin iyileştirilmesi, eğitimler, AVM kültürünün oluşturulması ve AVM bileşenlerinin tümünde “biz” anlayışının yerleşmesi konusunda çözüm önerilerinde bulunacağım” dedi.

“Sektörün gelişimine katkı sağlayacağız”

AVMDergi.com Genel Yayın Yönetmeni Fulya Bayraktar ise projenin sektörün gelişimiyle ilgili önemine değindi. Bayraktar, “Her AVM’nin kendine özgü sorunları ve çözüm önerilerini sektörün deneyimli isimlerinden Ercüment Alptekin ve Soner Selçuklu ele alacak. Amacımız, sorunlara çözümler sağlayarak sektörün gelişimine katkı sağlayıcı çalışmalar yapmak. Söyleşilerimizde aynı zamanda ilham veren yol gösterici çözümlerin de sunulmasıyla verimli bir çalışma yapmış olacağız” diye konuştu.

AVMDergi.com Sizi Dinliyor projesinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

“AVMDergi.com Sizi Dinliyor” söyleşi davetleri için info@avmdergi.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here