Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez Üçgen Teras’ta Yemeksepeti Açık Hava Sineması başlıyor

Akmerkez Üçgen Teras’ta Yemeksepeti Açık Hava Sineması başlıyor

Akmerkez Üçgen Teras’ta her yıl düzenlenen Açık Hava Sineması, Yemeksepeti ana sponsorluğunda başlıyor. Parlak yıldızların altında film izlemenin keyfine çimlerin üzerinde varan sinemaseverler, Bir Film iş birliğiyle 2 – 20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Yemeksepeti Açık Hava Sineması’nda bir araya gelecek. Bir yaz klasiği hâline gelen etkinliğin bu yılki programında vizyonda yer alan ve çok ses getiren Elvis, Gucci Ailesi/ House of Gucci, Sevginin Gücü/ Leon: The Professional, Yaşamaya Bak/ C’mon C’mon ve Fransız Postası/ The French Dispatch gibi dikkat çekici filmler yer alıyor.

Akmerkez misafirleri, yazın tadını bu yıl da Akmerkez Üçgen Teras’ta, Açık Hava Sineması’nda çıkaracak. Yemeksepeti ana sponsorluğunda, Bir Film iş birliğiyle 2-20 Ağustos tarihleri arasında her Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi saat 21.00’de gerçekleşecek etkinlikte, sevilen ve unutulmayan filmler izleyicilerle buluşacak.

Birbirinden özel filmlerin beyazperdeyi renklendireceği sinema etkinliği, 2 Ağustos Salı günü tüm dünyada büyük yankı uyandıran House of GucciGucci Ailesi’nin gösterimi ile açılışını yapacak. Yine aynı hafta, 3 Ağustos Çarşamba günü, The Worst Person in The World/ Dünyanın En Kötü İnsanı, 5 Ağustos Cuma günü Elvis ve 6 Ağustos Cumartesi günü Everything Everywhere All at Once/Her Şey Her Yerde Aynı Anda gösterimleriyle Akmerkez ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunulacak.

Gösterimlerden önce misafirlere Yemeksepeti ve Yemeksepeti Market tarafından çeşitli ikramların yapılacağı, birbirinden lezzetli yeme-içme alternatiflerinin sunulacağı, canlı müzik ve fotoğraf alanları ile yazlık sinema ambiyansını yaşatacak festivalin biletleri biletinial.com’dan alınabiliyor.

Program:
2 Ağustos 2022 Salı – House of Gucci/ Gucci Ailesi
3 Ağustos 2022 Çarşamba – The Worst Person in The World/ Dünyanın En Kötü İnsanı
5 Ağustos 2022 Cuma – Elvis
6 Ağustos 2022 Cumartesi – Everything Everywhere All at Once/ Her Şey Her Yerde Aynı Anda
9 Ağustos 2022 Salı – Parallel Mothers / Paralel Anneler
10 Ağustos 2022 Çarşamba – Leon: The Professional/ Sevginin Gücü
12 Ağustos 2022 Cuma – The French Dispatch/ Fransız Postası
13 Ağustos 2022 Cumartesi – Vortex
16 Ağustos 2022 Salı – The Doors
17 Ağustos 2022 Çarşamba – Love Actually/ Aşk Her Yerde
19 Ağustos 2022 Cuma – C’mon C’mon/ Yaşamaya Bak
20 Ağustos 2022 Cumartesi – West Side Story/ Batı Yakasının Hikayesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here