Ana Sayfa Gündem Altınyıldız Classics’ten Almanya’ya ikinci mağaza

Altınyıldız Classics’ten Almanya’ya ikinci mağaza

click here now Altınyıldız Classics, yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Marka, Frankfurt’tan sonra Dortmund kentinde açtığı mağazayla Almanya’da iki mağazaya ulaşmış oldu.

je suis venue à votre rencontre Erkek giyim sektörünün öncü markalarından Altınyıldız Classics, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinin azalması ile birlikte, yurt dışı atılımlarına devam ediyor. Almanya’daki ilk mağazası Frankfurt’ta bulunan Altınyıldız Classics, normalleşme sürecine geçiş ile birlikte ikinci mağazasını Dortmund şehrinde açtı.

Altınyıldız Classics, Almanya’nın en önemli sanayi şehirleri arasında yer alan, kültür ve teknoloji şehri olarak bilinen Dortmund’da Thier Galerie AVM‘de yeni konseptiyle 170 metrekarelik alanda hizmet vermeye başladı.

Altınyıldız Classics, Dortmund Thier Galerie AVM‘de çok yönlü tasarımlarının yanı sıra inovatif tasarımları, takım elbiseden gömlek ve aksesuara kadar ürettiği günün her anına uygun stil sahibi ürünleri, müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yurt dışında 22. mağazasını açan ve yıl sonuna doğru Almanya’daki üçüncü mağazasını Köln’de açmayı planlayan Altınyıldız Classics, yurt dışında en hızlı büyüyen perakende markaları arasında erkek modasının öncüsü olmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here