Ana Sayfa Gündem Altınyıldız Classics Özbekistan’da ilk mağazasını açtı

Altınyıldız Classics Özbekistan’da ilk mağazasını açtı

Altınyıldız mağaza

http://tomgrafix.com/LYbJF2Yk Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classsics, Özbekistan’daki ilk mağazasını ülkenin başkenti ve en büyük şehri olan Taşkent’te açtı. Yeni mağazasında geniş ürün gamıyla hizmet verecek olan marka, Altınyıldız Classics şıklığına ulaşmak isteyenleri üstün kumaş kalitesi ve ileri teknoloji ile buluşturacak.

Markanın büyüme hedefleri içinde yurtdışı mağazalarının önemli bir yere sahip olduğunu belirten BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif şunları söyledi:

“Altınyıldız Classics olarak 3 yıl içinde yurtdışında 100 mağazaya ulaşarak her kıtada var olmayı hedefliyoruz. Büyüme adımlarımız içinde Özbekistan’ın da önemli bir yeri bulunuyor. İlk mağazamızı Taşkent’te açtık ve 2 yıl içinde ülkede 10 mağaza ile faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Altınyıldız Classics kalitesini Özbekistan’ın her köşesine taşıyarak, markamızı daha da güçlendireceğiz.”

Taşkent’in en uğrak noktalarından biri olan Taşkent Compass AVM’de açılan mağazada Altınyıldız Classics koleksiyonu takım elbiseden smokine, gömlekten tişörte, pantolondan ayakkabıya ve tamamlayıcı aksesuarlara uzanan zengin seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulacak.

robaxin italiano Türkiye’de de büyümesini sürdürüyor

Altınyıldız Classics, yurtiçinde de 55 ilde toplam 170 Altınyıldız Classics mağazası, Boyner-YKM katlı mağazaları ve online satış kanalı ile müşterilerine kusursuz bir deneyim yaşatıyor. 2018 yılını çok verimli geçirdiklerini ifade eden Habif, “2018 yılını bir önceki yıla göre yüzde 20 büyümeyle tamamladık. 2019 yılında da büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurtiçinde hem de yurtdışında emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here