Ana Sayfa Gündem AVM ve perakende sektörü sorunları ve çözümleri konuştu

AVM ve perakende sektörü sorunları ve çözümleri konuştu

http://pieand.beer/?author=1 GİK tarafından düzenlenen 1v1 programında “Perakende 360” etkinliği AVM ve perakende sektörünü buluşturdu. GİK Genel Müdürü Yasin Etöz moderatörlüğünde Zoom üzerinden gerçekleşen etkinlikte İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk ve Puma Türkiye Perakende Operasyonları Direktörü Eren Noyan ile perakendenin ve AVM’lerin geleceği konuşuldu.

free muslim dating sites review Yeni nesil yönetim uygulaması GİK, düzenlediği “Perakende 360” etkinliğinde AVM ve perakendecileri bir araya getirdi. GİK Genel Müdürü Yasin Etöz moderatörlüğünde Zoom üzerinden gerçekleşen etkinlikte İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk ve Puma Türkiye Perakende Operasyonları Direktörü Eren Noyan ile perakendenin ve AVM’lerin geleceği konuşuldu. 100’den fazla katılımcının buluştuğu etkinlikte, “AVM’ler nasıl açılacak”, “salgın sonrası alışkanlıklar ne yönde değişecek”, “stoklar nasıl eritilecek”, “ciroyu arttırmak için neler yapılmalı” gibi pek çok konu ele alındı.

AVM’lerin tam hizmet vererek açılmasının zaman alacağını belirten İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, “Esnek, çevik ve yeni gelişmelere açık olmalıyız. Hayır dememeyi öğrenmemiz gerekiyor” dedi.

Belirsizliğin çok fazla olduğunu vurgulayan Puma Türkiye Perakende Operasyonları Direktörü Eren Noyan da, kayıp sezonda perakendecilerin elindeki stokları eritmesi için yapılacakları anlattı.

Libra DLM Kurucu Genel Müdürü Ercüment Alptekin’in de görüşlerini anlattığı dijital buluşmanın tüm ayrıntılarını izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here