Ana Sayfa İNDEKS Avva AVVA’dan gülümseten koleksiyon

AVVA’dan gülümseten koleksiyon

Smart casual tarzı benimseyen erkek giyim markası AVVA, 20 Haziran Babalar Günü’nü çok özel bir kapsül koleksiyonla kutluyor. Marka, baba ve çocuğun içten ilişkisine odaklanarak çocukların babalarına sordukları soruların cevaplarını tişört tasarımlarına yansıtıyor. Mizahi ve bol kahkahayı cevap veren tişörtlere aktaran AVVA, babaların yüzünde kocaman bir gülümseme bırakmayı hedefliyor.

Erkeklerin vazgeçilmez giyim markası AVVA, babaların en özel gününde onları unutmuyor. Çocukların büyüme evresinde yönelttikleri tüm sorulara üşenmeden yanıtlayan babalar, bu sefer AVVA’nın cevap veren tişört tasarımlarıyla çocuklarına mizahi ve eğlenceli bir yoldan iletişim kuruyor.

Yaz enerjisini ortaya çıkaran orijinal tasarımların üzerinde birbirinden farklı yanıtlar bulunuyor. AVVA’nın konuşan tişört tasarımları üzerinde yazan ‘’Annene sor‘’, ‘’Bakarız’’, ‘’ Düşünürüz’’ ve ‘’Hallederiz’’ gibi eğlenceli cevaplar, babalara hem keyifli vakit geçirmesini hem de rahat bir nefes almasını sağlıyor.

AVVA, babalar günü alışverişine özel olarak, bu cevapların toplandığı ‘’baba cevaplar’’ kitabını hediye ediyor. AVVA’nın imzasını taşıyan cevap veren tişörtler ve markanın babalar gününe özel ‘’1 Alana 1 Bedava’’ kampanyası da hediye arayışında olanların imdadına yetişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here